Městys Olbramovice

Městys Olbramovice

oficiální stránky městyse
Městys Olbramovice

Informace - školní jídelna, zápis dětí, sběrný dvůr, informace pošty

Česká pošta
Česká pošta v Olbramovicích oznamuje, že vymezená doba pro návštěvu pošty pro důchodce je od 8 do 9 hodin.
Dále oznamuje, že výplata důchodu bude probíhat stávajícím způsobem. Pokud si důchodce nechce nebo nemůže přijít na pobočku, po telefonické dohodě mu doručovatel donese důchod domů. Pošta Olbramovice je prozatím otevřená od 8 – 12 hod. a od 13 – 16 hod., od dnešního dne je opět možné využít služeb Sazky.

Informace školní jídelny
S ohledem na současnou situaci Koronavirusu v Česku, školní jídelna Olbramovice oznamuje, že až do odvolání nevaří.

ZŠ Olbramovice oznamuje, že zápis dětí k povinné školní docházce proběhne v pátek 3. dubna od 13:00 do 17:00 hodin v budově ZŠ. Zápis proběhne bez účasti dětí. Přijdou pouze rodiče. Vyplněné tiskopisy, rodné listy dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce vezměte s sebou. Ostatní informace na webových stránkách školy, jsou tam i tiskopisy.

Sběrný dvůr odpadů
Oznamujeme, že až do odvolání
je sběrný dvůr odpadů uzavřen!

Vláda ČR schválila, že je zákaz vycházení ven bez ústenek, respirátorů, šátků či jiných ochranných prostředků nosu a úst.
Důsledně žádáme všechny obyvatele, aby toto nařízení dodržovali a zakrývali si dýchací cesty. Jde nám o to, abychom ochránili sebe i ostatní kolem nás.
Prosíme o respektování a dodržování. Jedná se o zdraví Vás i Vašich blízkých.

Nákupy potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží
Všem osobám se zakazuje přítomnost v maloobchodních prodejnách potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, v čase mezi 7: 00 hod. – až 9: 00 hod., a to s výjimkou osob starších 65 let věku, včetně zajištění nezbytného doprovodu, osob, které jsou držiteli průkazu ZTP/P, starší 50 let, včetně zajištění nezbytného doprovodu, zaměstnanců nebo osob v obdobném poměru zařízení poskytujících pečovatelskou službu a majitelů a zaměstnanců provozovatele prodejny nebo osob v obdobném poměru.
   -   účinnost od 20.3.2020